Lantech Communications


Тайванська компанія Lantech Communications є провідним гравцем на ринку комунікаційних продуктів для використання в індустріальних інформаційних системах. використання в індустріальних інформаційних системах.

Компанія накопичила дуже суттєвий досвід розробки, виготовлення та постачання пристроїв, що надають можливість розгортання Ethernet-сервісів у виробничих цехах, у комунікаційних системах на транспорті, в інфраструктурі систем безпеки та в будь яких інших середовищах де обладнання експлуатується в складних умовах.

Головний офіс компанії знаходиться у технологічному парку Нейху в Тайбеї.


Компетенція виробника підтверджується десятками тисяч ефективних впроваджень у проектах в промисловості, енергетиці, на транспорті — включно з залізничним та водним, в системах управління інженерними службами будівель, рішеннях безпеки та системах відеоспостереження.

Обладнання Lantech використовують компанії CNN, Google (Loon Project), TSMC, Стенфордський університет, університет Вюрцбурга, метрополітени Бангкоку, Сіднею, Гонконгу, найбільші європейські виробники автобусів Volvo, Scania, Mercedes Benz и MAN. Залізничні компанії багатьох країн, зокрема в Республіці Корея, Франції та Японії, встановлюють пристрої Lantech в рухомому складі — включно з швидкісними поїздами, а також в колійних системах. Зокрема, обладнанням Lantech оснащуються поїзди Hyundai Rotem, які постачаються до США.


Продуктовий портфель Lantech Communications містить понад 2000 моделей та модифікацій пристроїв. Це некеровані та керовані промислові комутатори Ethernet, промислові маршрутизатори, в тому числі з підтримкою Wi-Fi стандарту IEEE 802.11ac та LTE (разом або поодинці), промислові пристрої, що забезпечують живлення клієнтського обладнання по інфраструктурі Ethernet (Power over Ethernet, PoE), промислові медіаконвертори, мережеве обладнання для енергетики, мережеве обладнання для транспорту, спеціалізовані пристрої, аксесуари для комунікаційного обладнання, а також програмне забезпечення.

Компанія, що була причетною до формування сегмента IP-рішень для комунікаційних мереж на промисловому виробництві, незмінно фокусується на інноваціях.

Lantech постійно пропонує нову продукцію. Запуску будь якого нового продукту передує інтенсивний цикл тестування функціональних можливостей, продуктивності обладнання, продуктивності програмного забезпечення, безпеки, характеристики яких мають відповідати найбільш вибагливим сучасним вимогам до комунікаційних рішень. При тестуванні використовуються найбільш сучасні засоби та методики, розроблені галузевими лідерами в сфері такого тестування. З огляду на призначення пристроїв Lantech для роботи в складних умовах здійснюється тестування стабільності функціонування, в ході якого обладнання зазнає впливу ударів, вібрації та інших несприятливих факторів. Незалежними органами сертифікується відповідність нормативним вимогам, що визначають специфіку застосування обладнання в рухомому складі рейкового транспорту, на автомобільних транспортних засобах, на морському транспорті, в енергетиці, на виробництвах з підвищеною пожежно- та вибухонебезпекою.

Lantech безперервно здійснює вдосконалення продуктів, додає нові функціональні можливості відповідно до вимог клієнтів.

Lantech має заслужену репутацію клієнторієнтованої компанії, адже особливу увагу приділяє ефективній взаємодії з партнерами, формуванню довірчих відносин, наданню професіональної та своєчасної підтримки.


Якість компонентів, що використовуються у виробництві, як і якість готової продукції мають для Lantech особливе значення. Цього вимагає специфіка сфери застосування продуктів, і на цій основі формуються міцні стосунки з клієнтами. Підтвердженням якості виступає гарантійна підтримка, яка для промислових комутаторів, маршрутизаторів та конверторів забезпечується протягом 5 років від моменту постачання, для комерційного обладнання – на протягом 2 років, для допоміжних пристроїв (блоки живлення чи SFP) – протягом 1 року.

Продукція Lantech розповсюджується у всьому світі через партнерську мережу, роботу якої координують регіональні офіси на Тайвані, в США та в Німеччині.

Більш детальну інформацію щодо промислових комутаторів та промислових маршрутизаторів Lantech можна отримати у компанії Insolutions – офіційного майстер-дистриб’ютора, що є представником бренда в Україні, Азербайджані та Грузії.