Tadiran Telecom


Понад п’ятдесят років компанія Tadiran Telecom постачає продукти для реалізації телекомунікаційних систем на підприємствах будь-якого масштабу.


Рішення та послуги Tadiran сьогодні використовують понад 120 000 корпоративних клієнтів, що належать до різних вертикальних сегментів, в тому числі найбільші у світі корпорації та організації. Добре розвинена дистриб’юторська мережа Tadiran налічує понад 200 бізнес-партнерів у більш ніж 40 країнах.

Tadiran Telecom — це приватна компанія, якою володіє акціонерне товариство Afcon Holdings. Tadiran Telecom входить у відділення комунікацій та телекомунікаційних сервісів Afcon Holdings. В свою чергу Afcon Holdings є частиною великого конгломерату Shlomo Group, який веде різноманітні бізнеси в індустріальному секторі та сфері надання послуг.

Лінійка продуктів Tadiran, яка містить сучасні комутаційні IP-платформи, софтсвічі, контакт-центри, термінали, програмні застосунки та засоби управління, надає можливість реалізувати повний спектр комунікаційних послуг для корпоративного сектору.

Tadiran Telecom передбачає гнучку інтеграцію у рішення систем та абонентських пристроїв сторонніх виробників, а також конвенційних платформ, гарантуючи надійність та захищеність зв’язку.

Компанія приділяє особливу увагу дослідженням та розробці, оскільки потрібно витримувати швидкий темп створення продуктів. Це дозволяє своєчасно реагувати на вимоги ринку, які постійно змінюються. У співпраці з провідними постачальниками комунікаційних послуг скорочується час випуску обладнання в серійне виробництво. У розробці своїх продуктів Tadiran неухильно орієнтується на використання «зелених» технологій, розуміючи важливість охорони навколишнього середовища.

Tadiran Telecom пред’являє високі вимоги до якості продукції та сервісу, яка відповідає найсуворішим стандартам, що привертає прихильність замовників, які цінують увагу, швидке реагування та професіоналізм.